Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Onze club

VV Naaldwijk is een familievereniging waar plezier en prestatie hand in hand gaan.

Binnen de vereniging staan 3 basiswaarden centraal:

“Sportiviteit, wederzijds respect en betrokkenheid”.

 • Onder sportiviteit valt o.a. het volgen van de regels, niet schelden op elkaar of anderen, het toegeven van eigen fouten, presteren maar niet ten koste van het plezier.
 • Wederzijds respect tonen voor iedereen en andermans eigendommen, afval opruimen rond de speelvelden en in de kleedkamer, geen gepest, geen racistische uitlatingen of gedragingen.
 • Er wordt bij VV Naaldwijk betrokkenheid verwacht van ouders en leden zoals het uitvoeren van ondersteunende diensten (bardienst, elftalleider, etc.). Van het bestuur wordt verwacht dat ze eventuele klachten serieus nemen. Van eenieder wordt verwacht dat men elkaar corrigeert bij een overtreding van de gedragsregels.

De complete versie van de drie basiswaarden zijn te lezen in het W&N statuut op deze site onder "Beleid en richtlijnen" (menu onder Onze Club). Hier staan ook documenten zoals voor het melden van een incident via een lid van de W&N commissie en spelregels die voor elk lid gelden.

 

Het 1e team speelt momenteel in de 3e klasse op zaterdag en VV Naaldwijk mag zich de laatste jaren weer verheugen in een groeiend aantal jeugdleden (mede door een goed doordacht en uitgevoerd jeugdbeleidsplan en vele vrijwilligers (trainers, leiders, maar zeker ook activiteitencommissies)).