Login
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

E1

E1 teampresentatie 2008/2009

Laatste wedstrijd :12 mei Quintus E1 -naaldwijk E1  3-1 

Spelers                  : marlon van staelduinen, tino boks, koen voogt, bram van de bos, willem kogeler, 
                          yorick de klerk, bas kersies, danny niel


Leiders                  : henk kersies, pieter van staelduinen


Trainer                   : michiel vd Berg

Sponsor                :


 

E1 teampresentatie 2009/2010

LAATSTE WEDSTRIJD:  NAALDWIJK E1- KMD E1    2-0 

E1 KAMPIOEN!!!!!!
 


18 EN 19 JUNI NACHTJE SLAPEN OP DE VOETBAL!!!!!
DE E1 EN DE E2.


Spelers: 
Tino Boks, Bram van den Bos, Scott Fierrinck, Bas Kerssies, Demian Kok, Ben Kuijvenhoven, Maurits Kuijvenhoven, Koen Voogt

Leiders:
Henk Kerssies, Koos Kuijvenhoven

Trainingstijden:
Dinsdag: 18.00 uur - 19.00 uur
Donderdag: 18.00 uur - 19.00 uur




        






 





















 



 

E1 teampresentatie 2011/2012 (beker groep 3, comp. 2e kl 8)


***** 2/6 1e plaats toernooi Neptunus Schiebroek ***** 26/5 3e plaats toernooi SV Nootdorp ***** 19/5 1e plaats toernooi VV Naaldwijk ***** 12/5 E1 - Honselersdijk E2 9-2 ***** 8/5 MVV'27 E1 - E1  0-6 ***** 28/4 Maasdijk E1 - E1 2-3 ***** 21/4 E1 - FC 's-Grav. E2 1-5 ***** 14/4 Den Hoorn E3 - E1 0-10 ***** 9/4 4e plaats op WK bij FC 's-Gravenzande ***** 7/4 E1 - Polanen E1 4-4 ***** 31/3 Honselersdijk E2 - E1  0-8 ***** E1 - VDL E1 5-1 ***** E1 - Verburch E1 3-1 ***** LYRA E3 - E1 1-6 ***** Westlandia E1nieuw - E1 (oefen)  2-3 ***** KMD E1-comb - E1-comb  4-2***** FC 's-Gravenzande E2 - E1 2-2 ***** E1 - Den Hoorn E3 8-1 ***** 14/1 Excelsior M E2 - E1 3-1 ***** Reeds bekende toernooidata staan vermeld in toernooioverzicht ***** 7/1/12 E1 - LYRA E3 5-1 ***** Geblesseerd? Elke dinsdag en donderdag vanaf 19.30 is er verzorging aanwezig in de kleedkamers onder de hoofdtribune *****    
E1 20 augustus 2011 8.30 uur
Spelers :
   Sven Heijs, Said Abdellaoui, Daan Bouwsema, Brandon Voskamp, Noah Slof, Bram Nollen, Marijn van Veen, Jari Kuyvenhoven, Pim van Velden
Leiders :   Erik Heijs/ Erik Bouwsema

Trainingstijden :  Di en Do van 18.00 t/m 19.00 uur
Goed om te weten : bij een blessure is er elke dinsdag en donderdag vanaf 19.30 uur verzorging aanwezig in de kleedkamers onder de hoofdtribune


 Tegenstanders competitie : MVV'27 E1, Excelsior M E2, Honselersdijk E2, Verburch E1, Den Hoorn E3, VDL E1 , SV Polanen E1, LYRA E3, FC 's-Gravenzande E2 
Datum  Wedstrijd/Activiteit     2011    Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
29-10 Polanen E1 - E1  8.45  9.30  0-2   Sven  
5-11 E1 - MVV'27 E1  8.30  9.00  0-2  Michael  Brandon  
12-11 E1 - Excelsior M E2  8.30  9.00  1-4  Robbert  Pim  
19-11 VDL E1 - E1  8.15  9.00  3-6    Noah  VERZAMELEN bij DE PIJL!!!!!!!!!
26-11 E1 - LYRA E3  8.30  9.00    Jari  Bram  UITGESTELD!!!! (naar 7 januari)
 3-12 E1 - FC 's-Gravenzande E2  8.30  9.00  4-6  Mattie  Bram  
10-12  Verburch E1 - E1  9.15  10.00  4-2    Daan VERZAMELEN bij DE PIJL!!!!!
17-12  WK-zaalvoetbal Verburch  7.45  8.30  7e  Dennis  Jari 8.30 - 12.30 ........ laatste nieuws 
24-12 feestdagenstop            
31-12 feestdagenstop            
7-1 E1 - LYRA E3 9.30  10.00  5-1  Adi  Pim  
14-1 Excelsior M E2 - E1 7.53 8.45  3-1    Said  
21-1 E1 - Den Hoorn E3 8.30 9.00  8-1  Jari  Sven  
28-1 FC 's-Gravenz. E2 - E1 8.45 9.30  2-2    Brandon  
4-2 Honselersdijk E2 - E1 7.45 8.30      Marijn  AFGELAST
11-2 E1 - Polanen E1 8.30 9.00   ?  Noah  AFGELAST
25-2 KMD E1-comb - E1-comb 9.15 10.00  4-2    Sven  Vriendschappelijk (Said en Bram)
3-3 MVV'27 E1 - E1 7.45 8.30      Bram  UITGESTELD
6-3 Westlandia E1nieuw - E1 17.00 17.30  2-3    Bram  Said (2x), Bram 
10-3 LYRA E3 - E1 10.15 11.00  1-6    Marijn  LET OP : Tijdstip gewijzigd
17-3 E1 - Verburch E1 8.30 9.00  3-1 Julian  Said  J
24-3 E1 - VDL E1 8.30 9.00  5-1 Mandy  Pim  
31-3 Honselersdijk E2 - E1 7.45 8.30   0-8    Jari  LET OP : Later ingelast
7-4 E1 - Polanen E1 8.30  9.00   4-4 Stefan  Daan  LET OP : Later ingelast
9-4 WK-veld (FC 's-Grav.) 9.30  10.30  4e    Noah  
14-4 Den Hoorn E3 - E1 9.30 10.15 0-10     Marijn  
21-4 E1 - FC 's-Gravenzande E2 8.30 9.00  1-5 Roy  Brandon  
28-4 Maasdijk E1 - E1 (oefen) 9.15   10.00  2-3    Said  Said 2x, Marijn
8-5 MVV'27 E1 - E1 17.30  18.30  0-6    Bram  
12-5 E1 - Honselersdijk E2 8.30 9.00 9-2 Bram  Noah 's middags bowlen!!!
19-5 Toernooi VV Naaldwijk 8.30 9.00  1e    Marijn Said (4x), Daan (2x), Bram, Sven, Marijn
VDL E1 (2e kl.)                    (2-0)
Schipluiden E1 (3e kl.)        (4-0) 
Forum Sport E2 (2e kl.)        (3-1)
26-5 Toernooi SV Nootdorp  12.30 13.30   3e    Sven programmaboekje    tot ca 17 uur
SV Nootdorp E1 (1e kl.)        (0-2)
RCL E2 (1e kl.)                     (0-0)
Haaglandia E4 (1e kl.)         (1-0)
RKSV DOSR E1 (1e kl.)        (2-0)
2-6 Toernooi Schiebroek-Neptunus  12.30  13.30 1e    Pim programmaboekje    tot ca. 17 uur
Hellevoetsluis E1 (3e kl.)             (1-0)
Rockanje E1 (3e kl.)                    (2-0)
Oliveo E3 (4e kl.)                         (2-1)
ARC E4 (2e kl.)                             (1-1)
Hekelingen E2 (3e kl.)  
Sparta'30 E1 (2e kl.),                    (4-0)
Neptunus-Schiebroek E1 (3e kl.)
15-6/16-6  Afsluiting seizoen met overnachting op de voetbal            






























































Datum  Wedstrijd/Activiteit     2011    Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
20-8 E1 - Westlandia E3 8.15 9.00  7-1  Bram Jari Trainingspak + teamfoto
27-8 Excelsior M E3 - E1 7.45 8.30  2-8   Daan  
28-8 Toernooi Quintus 8.30 9.30 3e   Said  KMD e2 (1-0, Said), Quintus E1 (0-0), Verburch E1 (0-1)
3-9 E1 - FC 's-Gravenzande E3 8.30   9.00  5-1  Noah  Sven  
10-9 LYRA E3 - E1 8.45 9.30  5-7   Brandon  
15-9 Verburch E1 - E1 17.30 18.15  5-3    Marijn  Oefenwedstrijd
17-9 E1 - Monster E1 8.30   9.00  5-4  Marijn  Noah  
24-9 HVC'10 E2 - E1   7.45  8.30  0-6    Bram  
1-10 E1 - MVV'27 E2  8.30  9.00  5-0  Jari  Jari  
8-10 KNVB E1 toernooi bij OLIVEO  8.00  9.00   3e of 4e    Daan  Vit. Delft E1 (0-3), SEP E1 (0-1), Monster E1 (2-0 Daan & Bram)), Delft E1 (nog)
15-10 SV Polanen E1 - E1  8.45  9.30  2-1    Said  Oefenwedstrijd  (Bram)
22-10 Vrij/vakantie            















 






T
opscoorders, Assists, Voorkomers van "zeker-lijkende" doelpunten :

 

Nr. Naam Beker T Beker A Beker V Comp T  Comp A Comp V
1 Brandon, Noah, Jari, Sven     12      14
1  Bram  11  8    23 10  
1  Daan   15  7    7 12  
1  Said  11  5   26  9  
1  Sven   4  4    12  3  
1  Marijn  4  2    3  3  
1  Pim       7  5  
1  Jari  2  1    1  1  
1 Brandon    1     1  
1 Noah         1  


















E1 teampresentatie 2010/2011 (najaar 3e klasse, voorjaar 2e klasse)

  ***** 4 juni 2011: 5e plaats toernooi Zestienhoven ***** 2 juni 2011 : 1e plaats toernooi Spijkenisse ***** 28 mei 2011 : 1e plaats toernooi LYRA ***** 21 mei 2011 : 2e plaats op thuistoernooi ***** E1 behaalt 9e plaats (vd 17 teams) bij Westlandse kampioenschappen E1-teams ***** 23 april 2011 : E1 - Den Hoorn E2  3-5 ***** 16 april 2011 : Den Hoorn E2 - E1  1-6 ***** 9 april 2011 : E1 - Quintus E1  3-1 ***** Loting WK (2e paasdag) bekend *****  Overige toernooien E1

           
 








Spelers                   :
   Robin van Leerdam, Markus Meerbeek, Frank Remmers, Sven Heijs,
                            
Dylan van den Bos, Daan Bouwsema, Addy van Eendenburg, Sam Jansen, Said Abdellaoui
L
eiders                   :   Erik Heijs/ Erik Bouwsema

Trainingstijden :  Di en Do van 18.00 t/m 19.00 uur


Activiteitenoverzicht seizoen 2010-11:

De aanvangstijden zijn gebaseerd op de door de verenigingen opgegeven voorkeurstijden per team. Hier kan van afgeweken worden. Check dus altijd even het clubblad of de KNVB-site.
Klik op de uitslag voor het verslag, klik op de tegenstander voor hun website (indien onderstreept)

 

Datum  Wedstrijd/Activiteit     2011    Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
15-1 E1 - VELO E2 9.30 10.00  2-2  Robin Markus  Aanvang voorjaarscompetitie
22-1 Monster E1 - E1 8.45  9.30  4-1   Sam  
26-1 Honselersdijk Emix - E1 (OEFEN) 17.45 18.30  4-3   Daan   Frank (2x), Addy
29-1 KMD E1 - E1 7.45  8.30     Sven  AFGEKEURD
5-2 E1 - Den Hoorn E2 9.30 10.00    Addy Addy  AFGEKEURD
12-2 Quintus E1 - E1 9.15 10.00     Frank  AFGEKEURD
14-2 Verburch E1 - E1 (OEFEN) 17.15 18.00     Sven  UITGESTELD
19-2 E1 - Delft E1   (BEKER) 9.30 10.00 10-1   Addy Dylan  Said (3), Frank(2), Daan(2), Addy(2),    Dylan
26-2 Geen wedstrijd           voorjaarsvakantie
5-3 Geen wedstrijd           voorjaarsvakantie
12-3 E1 - Monster E1 8.30 9.00 2-1  Ronald Sven  
15-3 E1 - Den Hoorn E3 (Beker) 18.00 18.30 2-3   Mike Robin Addy, Frank
19-3 E1 - KMD E1 8.30  9..00 1-8   Frank Said  
26-3 VELO E2 - E1 8.15 9.00 8-3   Sam  
2-4 Quintus E1 - E1 9.15  10.00  5-2   Markus   
9-4 E1 - Quintus E1 8.30 9.00 3-1   Sam Daan  
16-4 Den Hoorn E2 - E1 9.30 10.15 1-6   Sven  
23-4 E1 - Den Hoorn E2 9.30 10.00 3-5   Dylan Addy  
25-4 WK E1-teams FC 's-Gravenzande 9.15  10.00  9e    Dylan  Lyra (0-2), Quintus (1-1), H'dijk (0-2), Polanen (3-0), GDA (2-0), MVV'27 (1-1), HVC'10 (0-0)
14-5 VRIJ            
18-5 KMD E1 - E1 17.15 18.00  4-1   Addy  
21-5 Toernooi VV Naaldwijk 12.30 13.00   2e   Said  HBS E3 (4-0), VCS E1 (0-6), MSV'71 (5-1)
25-5 NIEUWE E onderlinge wedstrijd 17.50  18.00       van 18 tot 19 uur
28-5 Toernooi LYRA  8.30  9.00  1e   Daan   Lyra E2 (6-0), Excelsior M E2 (2-2), SCH'44 E2 (2-0)
2-6 Toernooi Spijkenisse  8.45?  9.30?  1e   Sven Spijkenisse E5 (2-1), Smitshoek E5 (1-0), Haaglandia E5 (1-0),Spijkenisse E5 (4-0)
Smitshoek E5 (1-0), Haaglandia E5 (3-0)
4-6 Huidige E1 toernooi Zestienhoven
 8.00  9.00  5e   Addy Woodbridge Town (0-1, OVS E1 (1-0), Zestienhoven E1 (0-2), AGE E1 (0-2)
18-6 Open dag VV Naaldwijk            
24/25-6 Afsluiting sezioen + nachtje slapen op de voetbal            Zie uitnodiging Edwin Jansen













































Datum  Wedstrijd/Activiteit    2010     Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
21-8 Nootdorp E1 - E1 7.30 8.30  3-2   Daan Bekerwedstrijd 1/3  (doelp : Sven, Daan)
28-8 Westlandia E2 - E1 9.30  10.00   3-9   Sven Bekerwedstrijd 2/3 : (Said(4), Robin(2), Dylan, Daan, westlandia)
4-9 E1 - DHC E3 9.30 10.00  4-2  Dylan Robin Bekerwedstrijd 3/3 (Dylan, Frank(2), Addy)
11-9 Polanen E2 - E1 7.45  8.30   0-9    Frank Aanvang Competitie
18-9 E1 - MVV '27 E2 9.30 10.00  3-2  Mike Addy  
25-9 Verburch E2 - E1 8.15  9.00  0-9   Markus per 4/10 is verburch lager gaan spelen
2-10 E1 - Excelsior M E2 9.30 10.00  5-1  Mike Sam  
9-10 Monster E1 - E1 9.15 10.00  5-1   Markus  
16-10 E1 - Lyra E2 9.30 10.00  6-1  Sam Said  herfstvakantie
23-10 Geen competitie           herfstvakantie
30-10 Westlandia E3 - E1 10.45 11.15  0-4    Daan  
6-11 E1 - HVC'10 E2 9.30 10.00  2-4   Mike  Sven  
13-11 FC 's-Gravenzande E2 - E1 8.45 9.30  1-4     Addy  
20-11 E1 - VDL E1 9.30 10.00  7-2  Frank  Frank  
27-11 E1 - Velo E4 9.30 10.00  7-2  Ronald  Dylan  
1-12 Honselersdijk E1-mix - E1 17.45 18.30       AFGELAST ivm weersomstandigheden
4-12 vrij            
11-12 E1 - Delft E1  9.15 9.45  1-3  Sven  Robin oefenwedstrijd : Said
18-12 WK zaalvoetbal Verburch 7.45  8.30   8e     Said  Polanen (2-1), Schipluiden (3-1), Monster (1-0), Maasdijk (0-0), Den Hoorn (1-1), Polanen (1-2)
15-1 Begin voorjaarscompetitie            







































Topscoorders (competitie)          :
 

Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1   Frank  12  8  20
2   Addy  13  4  17
3   Said  9  6  15
4  Daan  8  2  10
5   Robin  5  1  6
6   Sam  4    4
7   Dylan  2  2  4
8   Eigen doelpunt  4    4
9   Sven   1 1
Assists (competitie) vanaf 3e wedstrijd :
Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1  Daan  7  4  11
2  Frank  6  1  7
3 Robin 5  3 8
4  Sven 4    4
4  Addy 4  2  7
4 Said 4    4
Zekere doelpunten voorkomen (competitie) :
Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1  Markus  13  8  21
2        
3        



 

E1 teampresentatie 2012/2013


***** Meldingen van trainer/elftalleider *****    

Spelers :  
Leiders :   
Trainingstijden :