Login
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

D1

D1 teampresentatie 12/13 (beker 3e kl., comp. 2e kl)

***** oefenwedstrijden nieuwe D toegevoegd ***** D1 winnaar slottoernnooi bij SV Erasmus ***** 2e bij toernooi Forum Sport (2e pinksterdag) ***** FC 's-Grav. D2 - D1  1-2 ***** Quintus D1 - D1  3-1 ***** de wedstrijd van 27 april tegen FC 's-Grav. D2 is verplaatst naar dinsdagavond 14 mei om 18.30 uur ***** 20 april : D1 - Quintus D1  2-3 ***** 13 april : HWD D1 - D1  2-1 ***** 6 april: VDL D1 - D1 2-3 ***** Geblesseerd? Elke dinsdag en donderdag vanaf 19.30 is er verzorging aanwezig in de kleedkamers onder de hoofdtribune *****    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Spelers D1-selectie:
Brandon Voskamp, Markus Meerbeek, Sven Heijs, Stijn de Geus, Mats vd Meer,
Matthew vd Wees, Mees vd Sande, Noah Slof, Daan Bouwsema, Robin van Leerdam,
Bram Nollen, Said Abdellaoui, Addy van Eendenburg, Sam van Staalduinen,
Anass Attahiri, Marwan Oulad Chaib
 
Begeleiding:
Hoofdtrainer: Adi Pobric 
Leiders: Erik Heijs, Erik Bouwsema
Ass. scheidsrechter: Daan vd Meer
 
Trainingstijden:
Ma en Wo van 18.00 - 19.15 uur
Afmelden bij Adi

 

 

*let op : vertrektijd wordt per mail gestuurd door Adi 

*thuiswedstrijden: 45 minuten voor aanvang aanwezig 

datum activiteit                aanv.* uitsl. scheids. wastas opmerking
12-1 FC Maense D1 - D1  9.00  1-2   Markus  Daan, Mats (Robin)
19-1 D1 - HDW D1  9.00    Tom     AFGEKEURD
26-1 Quintus D1 - D1  8.45        AFGEKEURD
 2-2 D1 - VELO D3   9.00  5-0  Lenny  Stijn  Robin(2), Said(2), Bram
 9-2 D1 - Wippolder D2  9.00      Mats  AFGEKEURD
16-2 D1 - C1 (oefen)  10.30  1-4  Ronald  Mats  Mats
23-2 D1 - HWD D1  9.00  1-6  Tom  Brandon  Robin
 2-3 Schipluiden D1 - D1  9.30  1-1    Matthew  Bram
 9-3 FC 's-Grav. D2 - D1 10.30       Mees  AFGEKEURD
16-3 D1 - VDL D1  9.00  3-1  Roy  Sven  Said, Bram, Mees
23-3 D1 - VVOR D2  9.00  1-3  Mike  Daan  Robin
30-3 D1- Wippolder D2  9.00  2-1  Mike  Mees  Mats, Robin
 1-4 WK-veld Maasdijk  9.15  14e    Addy

programmaboekje

Mats, Mees

 6-4 VDL D1 - D1  9.00  2-3    Robin Robin(2), Mees
13-4 HWD D1 - D1   10.30  2-1    Sam  Bram
20-4 D1 - Quintus D1  9.00  2-3  Dennis  Marwan  Robin, Said
27-4 FC 's-Grav. D2 - D1  10.30      Noah VERPLAATST NAAR 14/5
 4-5 VRIJ         2e zaterdag meivakantie
11-5 Quintus D1 - D1 10.00  3-1    Said Mees 
14-5 FC 's-Grav.D2 - D1 18.30  1-2    Noah Markus, e.d.
16-5 Maasdijk D1Nieuw - D1Nieuw 18.30      Adi AFGEKEURD
20-5 toernooi Forum Sport 9.00  2e    Adi

For. Sport D2 0-3 Herculus D1 0-0 Alphia D1 1-0   dp: Robin

25-5 toernooi SV Erasmus ca. 9.00  1e    Bram

programma      De Ster D1 4-0 Neptunus D1 1-0 HDV D1 3-0 Erasmus D1 1-0 dp: Robin(5), Sam(3), Mees

29-5 D1nieuw - FC 's-Grav. D2/D3nieuw 19.00  1-1  Thomas  Daan

 Said

11-6 Maasdijk D1 - D1nw  19.00  5-1    Anass  Said
22-6 D1nw - TOGB D3nw  11.00  2-2  Mike  Brandon  Said (2)
29-6 D1nw - Fc Zoetermeer Etop  11.00  8-0  Mike  Matthew  Said (3), Brandon, Yorick, Hicham, Bram en ??? 
  trainingen gaan in principe door t/m 1 juli          exacte datum volgt later in mail Adi
  maandag 12 augustus start trainingen D         31 augustus 1e bekerwedstrijd, daarvoor evt oefenwedstrijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 Topscoorders, Assists, Voorkomers van "zeker-lijkende" doelpunten :  volgt later weer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 
 
 

 

 

D1 teampresentatie 13/14 (beker 3e kl., comp 2e kl.)

   ******** 29/5 3e plaats toernooi HVV RAS ***** 24/5 D1 weer 2e, nu op sterkbezet toernooi bij VFC ***** 2e plaats op thuistoernooi en 2e plaats in 2e klasse (competitie) ***** 3/5 D1 - Westlandia D2  2-0 ***** 1e plaats toernooi ODB ***** 12e plaats op WK-veld ***** 12 april: Haaglandia D4 - D1  1-4 ***** 5 april : D1 - SVH D1  7-0 ***** Loting WK-veld (2e paasdag bij vv Maasdijk) bekend: D1 zit in poule C bij FC 's-Gravenzande, Lyra en Loosduinen ***** 29/3 D1 - vv Maasdijk D1  2-0 ***** 22/3 Schipluiden D1 - D1  0-3 ***** 19/3 D1mix - Quick Steps D1  3-3 (oefen) ***** 15/3 D1 - LYRA D2  2-0 ***** 8/3 Den Hoorn D2 - D1 4-0 ***** TOERNOOI BIJ SEV is NIET op zondag 11 mei maar op donderdag 29 mei (hemelvaartsdag) ***** 22/2 D1 - WESTLANDIA D2 VERPLAATST ***** 15/2 SEP D1 - D1  1-0 ***** 8/2 D1 - SVH D1 AFGEKEURD ***** 1/2 D1 - Westlandia D2 AFGEKEURD ***** 25/1 RKDEO D2 - D1  4-0 ***** 18/1 D1 - Haaglandia D4  2-0 ***** 11/1 D1 - SC Monster D1 1-4 ***** 21/12 10e (vd 16) op WK zaalvoetbal bij Verburch ***** 14/12 LYRA D2 - D1  0-1 ***** 7/12 D1 - Den Hoorn D2  2-1 ***** 30/11 Maasdijk D1 - D1  3-1 ***** 23 nov : Westlandia D2 - D1 1-1 ***** D1 - Schipluiden D1 2-3 ***** Geef aub deze week de voorkeursdagen door om te vlaggen, nu is er nog keus!!!! ***** 9 nov : D1 - SEP D1  7-0 ***** 2 nov : SVH D1 - D1 1-3 ***** Geblesseerd? Elke dinsdag en donderdag vanaf 19.30 is er verzorging aanwezig in de kleedkamers onder de hoofdtribune *****    
  
 
Spelers D1-selectie:
Brandon Voskamp, Noah Slof, Sven Heijs, Said Abdellaoui, Matthew vd Wees,
Marijn van Veen, Mick Lievaart, Daan Bouwsema, Anass Attahiri, Bram Nollen
Luca vd Berg, Yorick van Leerdam, Jari Kuyvenhoven, Pim van Velden
 
Begeleiding:
Hoofdtrainer: Adi Pobric 
Leiders: Erik Heijs, Erik Bouwsema
Ass. scheidsrechter: VACANT
 
Trainingstijden:
Ma en Wo (18.00-19.15)
Afmelden bij Adi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aanwezig/Vertrektijden:
Thuiswedstrijden : 45 minuten voor aanvang aanwezig
Uitwedstrijden      : per mail geeft Adi wekelijks de vertrektijd door

 

 

 

 
  Competitie           2e klasse
datum activiteit                aanv.* uitsl. scheids. wastas grens opmerking             
2-11 SVH D1 - D1  11.15  1-3   Yorick Marijn  
9-11 D1 - SEP D1    9.00  7-0 Aike  Pim Daan  
16-11 D1 - Schipluiden D1    9.00  2-3 Dennis Jari Bram        
23-11 Westlandia D2 - D1    8.30  1-1   Luca Bram  
30-11 Maasdijk D1 - D1    8.45  3-1   Anass Dennis  
7-12 D1 - Den Hoorn D2    9.00  2-1 Adi Bram Brandon  
14-12 Lyra D2 - D1    9.00  0-1   Brandon Bram  
21-12 WK-zaal Verburch 13.30 10e   Daan NVT

LYRA (1-1),

VELO (1-5)

Den Hoorn (3-1)

Schipluiden (2-0)

Maasdijk (1-0)

Monster (0-1)

11-1 D1 - SC Monster D1   9.00 1-4 Mike Noah Bram  
 18-1 D1 - Haaglandia D4    9.00 2-0 Laurens Matthew Brandon  
25-1 RKDEO D2 - D1    8.30 4-0   Marijn Bram

 

1-2 D1-Westlandia D2  9.00     Mick   AFGEKEURD
8-2 D1 - SVH D1  9.00     Said Noah AFGEKEURD
15-2 SEP D1 - D1 11.15 1-0   Luca Bram  
22-2 D1 - Westlandia D2  9.00     Yorick   UITGESTELD
1-3 Inhaal       Pim   voorjaarsvak.
8-3 Den Hoorn D2 - D1 12.30 4-0   Sven Sven  
15-3 D1 - Lyra D2  9.00 2-0 Tom(1) Anass Marijn  
19-3 D1mix - Quick Steps D1 18.30  3-3 Rick Adi   Yorick (2), Said
22-3 Schipluiden D1 - D1 10.30 0-3   Bram Marijn  
29-3 D1 - Maasdijk D1 9.00 2-0 Chris Jari Mat/Noah  
5-4 D1 - SVH D1 9.00 7-0 Aike(1) Brandon Jari  
12-4 Haaglandia D4 - D1 12.30 1-4   Yorick Yorick  
19-4 Vrij       Daan    
21-4 WK-veld bij VV Maasdijk hele dag 12e   Pim div.

Loosd.(1-0) Bram    FC 's-Grav.0-5)    Lyra (0-1)    

MVV'27 (1-2) Said

HVC'10 (1-2) Marijn

26-4 toernooi ODB D1  8.30 1e   Daan Marijn

RKAVV D3  (0-2),

Die Haghe D2 (1-0) Said

ODB D1 (4-1) Said(2), Hicham, Mick

3-5 D1 - Westlandia D2  9.00 2-0   Marijn Jari Meivakantie
10-5 D1 - RKDEO D2    9.00 1-0   Mick   Meivakantie
17-5 thuistoernooi 13.00 2e pl.   Sven Jari

VELO D3 (0-1), Vredenburch D2 (1-0 Bram), ODB D1 (0-0), SEV D1 (3-1 Said, Daan, Anass)

 

24-5 toernooi VFC D2 13.30 2e pl   Said

Jari/

Sven/

Daan

VFC D2 (2-0 Yorick, Bram), Spirit D2 (0-0), Laakkwartier D2 (1-0 Bram), Jodan boys D2 (1-1 Sven)
29-5 toernooi RAS D1 10.00 3e pl   Noah   FC Zotermeer D4 (0-0), HVV RAS D1 (0-1), REMO D1 (1-0 Mick)
14-6 weekend naar Limburg           indien opgegeven
27-6 BBQ BCD + ouders           Geef je op!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 

 

 

 

 
  BEKERCOMPETITIE         GROEP 3 05
datum activiteit                aanv.* uitsl. scheids. wastas opmerking
12-8 1e training  18.15        
31-8 D1 - SC Monster D2                            9.00 4-1  Mike  Brandon 1e bkrwed.       YL        
3-9 KMD D1 - D1 (oefen) 18.30 4-3    Noah Said, Daan, Yorick SH
7-9 SVH D2 - D1 11.15 0-10    Daan PV
14-9 D1 - RKDEO D3  9.00      Said AFGELAST
21-9 FC 's-Grav. D3 - D1  9.00 1-10    Matthew MvV
28-9 D1 - Excelsior M. D2  9.00 1-1 Laurens  Marijn BN
 5-10 HVC'10 D1 - D1  9.30  0-2    Mick NS
12-10 H'dijk D2 - D1 10.30      Sven

AFGELAST

19-10 inhalen D1-RKDEO D3  9.00 2-1 Seb. Said JK
26-10 inhalen H'dijk D2-D1 10.30 0-3   Sven YL
2-11 start competitie          
 
Doelpuntenmakers en assists:
Beker:
D: Bram (5), Said(8), Yorick(7), Marijn, Jari(3), Noah, Mick(2), Daan(3), Sven, Anass, e.d.
A: Daan(8), Yorick(3), Bram(6), Sven(2)
Competitie:
D: Bram(14), Anass, Daan(3), Said(5), Jari(4), Sven(6), Yorick(3), Hicham(2), Luca, Matthew
A: Said(7), Bram(7), Daan(3), Anass, Jari(2), Luca, Brandon

 
*) Spelers zaalvoetbaltoernooi 21 december bij Verburch (middag)
Bram, Said, Yorick, Mick, Jari, Daan, Sven, Anass.
D : Sven(2), Bram(2), Jari(2), Said, Daan
 
 
 
 

 

 

 

D1 teampresentatie 2010/2011

 2 Juni :toernooi Vitesse Delft

 28 Mei :toernooi VV Naaldwijk


           
 






Spelers                   :
 Scott Fierinck, Bram van den Bos, Maurits Kuijvenhoven, Ben Kuijvenhoven, Tom Jansen, Demian Kok, Bas Kerssies, Koen Voogt, Mees van der Sande, Tino Boks, Danny Niel, Lars Heijs . 
L
eiders                   :   Henk Kerssies en Koos Kuijvenhoven 

Trainingstijden :  Di en Do van 17.45 t/m 19.00 uur


Activiteitenoverzicht seizoen 2010-11:

De aanvangstijden zijn gebasseerd op de door de verenigingen op gegeven voorkeurstijden.Hier kan vanaf geweken worden,check dus altijd het clubblad of de KNVB site.
klik op de tegenstander voor hun website,indien onderstreept.
Datum    Activiteit                                          Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
15-1   Maasdijk D1 -Naaldwijk D1  8.00  9.00 4-2       
22-1   Naaldwijk D1-Den hoornD2 10.15 11.15 1-3    Maurits  
29-1   Excelsior M.D2-Naaldwijk D1  7.30 8.30 8-0   ben   
5-2   Velo D3-Naaldwijk D1   11.30 4-3     danny  
9-2   oefenwedstrijd Naaldwijk D1 -Verbrugh D2 17.15 18.00 5-3    mees  
12-2   Naaldwijk D1-Fc 's gravenzande D2 10.00 1100 1-5   koen  
19-2   Naaldwijk D1-Westlandia D2  10.15 11.15   2-4    tino  
26-2   vrij            voorjaarsvakantie
2-3   OEFENWEDSTRIJD  Naaldwijk D1 -Polanen D2 18.15 19.00     Bram  
5-3   Naaldwijk D1 Maasdijk D1 10.00 11.00 6-3   scott  voorjaarsvakantie
12-3   Naaldwijk D1-Lyra D2 10.15 11.15 0-7    lars  
19-3   Westlandia D2-Naaldwijk D1  10.30 11.30 6-0   tom  
26-3   inhaalwedstrijden            
2-4   inhaalwedstrijden     .      
9-4   Schipluiden D1-Naaldwijk D1   9.30 3-0    bas  
16-4   Naaldwijk D1-SVH D1 10.15 11.15 0-4   demian  
23-4   vrij {indien nodig inhaal}           meivakantie
25-4   WK  v.v Maasdijk         maurits Tweede Paasdag
30-4   vrij            meivakantie
7-5   inhaalwedstrijden            meivakantie
14-5   HVC'10 D1-Naaldwijk D1   9.30     ben  
21-5   Toernooi HVC'10         danny  
28 -5   Toernooi VV Naaldwijk         mees  
2-6   Toernooi Vitesse Delft         koen  














 

























 

                                                                                         

De jongens krijgen een mooie bal van de sponsor.
 

De jongens krijgen van de sponsor allemaal een mooie bal.











Henk overhandigt de teamsfoto aan de sponsor


Henk overhandigt de teamfoto aan de sponsor.























 

D1 teampresentatie 2009/2010


Trainers
:
Emiel Blommaert,Ruud Blankman en Tom van Velden

Leiders: Pieter van Staalduine,Erik Verheij en Gert Kogeler


Spelers D1

Willem Kogeler, Sem van de Schilt, Aziz el Bouazati ,Tom Jansen ,Rik Verkade, Danny Niel,

Ramon Zwinkels, Giovanni Vellekoop, Marlon van Staalduine, Mark van Santen, Johnno Valstar, Nijs Ruygrok, Sidney Verheij


Indeling voorjaarscompetitie:

  1. VELO D5           10:30
  2. POLANEN D3     8:30
  3. MAASDIJK D2     9:00
  4. MSV 71 D1          9:00
  5. HOEKSE BOYS  11:15
  6. NAALDWIJK D1    9:30


D1 teampresentatie 2011/2012

   
teamfoto ontbreekt nog


















Spelers :   Ben Kuyvenhoven, Bram van den bos, Robin van Leerdam, Scott Fierinck, Dylan van den Bos, Mats van der Meer, Bas Kerssies, (Markus Meerbeek), Marwan Oulad Chaib, Addy van Eendenburg, Mees van der Sande & Rens van der Kaaij
Leiders :   Henk Kerssies, Martin van der Kaaij & Jan van Leerdam
Trainingstijden : maandag, woensdag van 18.00 t/m 19.15

 
Wedstrijd Uitslag
VV Naaldwijk D1 - SVH D2 3-1
HVC'10 D2 - VV Naaldwijk D1 3-0
VV Naaldwijk D1 - Den Hoorn D3 1-2
FC 's Gravenzande D3 - VV Naaldwijk D1 1-5
VV Naaldwijk D1 - GDA D2 1-0
   
   
   
   














Wasschema:

Bram van den Bos

*

Dylan van den Bos

 

Marwan Oulad Chaib

 

Addy van Eendenburg
 
Scott Fierinck
 
Robin van Leerdam
 
Rens van der Kaaij
*
Bas Kerssies
 
Ben Kuyvenhoven
 
Mats van der Meer
 
Mees van der Sande
 
Brandon van der Wees
 

 
 


Kijk ook eens op onze Hyves!