Login
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

C1

C1 teampresentatie 1314

 


 

 


Spelers:
Leiders /trainers: Faissal Akkab en Henk Kerssies
Trainingstijden : maandag en woensdag van 19.00-20.15

 

 

Datum Wedstrijd/Activiteit 2013 Aanw Aanv Uitsl Opmerking
 31-8-  Honselersdijk C1-C1     9.00  5-0  Beker
 7-9  RKDEO C2- C1  13.15  3-2  beker
 14-9  C1-Excelsior  M C2         9.15  10.30 afgekeurd   beker.Wordt een teamsfoto gemaakt.
 21-9  Vitesse delft C1-C1  7.45  9.00  0-6  Beker
 28-9  C1-DHC C2  10.00  11.00  2-1  beker
 5-10  Concordia C1-C1  8.30  9.45  5-0  beker
 12-10  C1-Den hoorn C2  10.00  11.00  4-4  beker
19-10 C1 -Exelsior Maassluis C2 10.00 11.00  2-1 beker
 21-10  KNVB scheidsrechtercursus  pupillen voor alle tweedejaars c.  de hele dag
 2-11  C1- Lyra C2  10.00  11.00  4-0
 9-11  VDL C1-C1  9.15  10.30  3-5
13-11 C1 -KMD oefenwedstrijd
 16-11  geen competitiewedstrijd
 23-11

 Excelsior Maassluis C2- C1

 9.45  3-5
26-11

 oefen wedstrijd Verburgh C1 -C1

17.15 18.15  3-3
 30-11  C1- Westlandia C3  10.00  11.00  7-1
 7-12  C1 -MVV'27 C2  10.00  11.00  9-1
 14-12  Maasdijk C1 -C1  9.00  10.15  1-3
22-12 Westlandia -mix C en B 10.55 bij vv naaldwijk verzamelen 12.00 spelers die mee mogen doen hebben een mail ontvangen.
 18-1  C1 - FC 's Gravenzande C2  10.00 11.00   2-1
 25-1  VFC C4 - C1  12.15  1-0
 1-2  C1 -Excelsior M C2  9.15  11.00  2-1  ontbijten op de club
 8-2  Lyra C2 - C1  9.15  10.30  0-8
15-2 C1 - B1 14.00  3-3
22-2 Westlandia C2 -C1 11.00 op vv naaldwijk 12.00  5-2  oefenwedstrijd
 1-3  C1 - VDL C1  10.00  11.00  9-0
 8-3  MVV'27 C2 -C1 13.00  1-5
 15-3  C1 -Maasdijk C1  10.00  11.00  1-2
22-3 C1 -'s Gravenzande D1 9.00 10.00  2-1 oefenwedstrijd
 29-3  Westlandia C3 - C1  10.30  2-1
 12-4  Fc 's Gravenzande C2- C1  9.00  3-1
 10-5  C1 -VFC C4  10.00  11.00  2-1
 TOERNOOIEN
 21-4  Westlandse Kampioenschappen
 26-4  toernooi ODB  10.30  GAAT NIET DOOR!!!!
24-5 toernooi VV Naaldwijk 13.00
 29-5  toernooi SEV  12.45
 1-6  toernooi SVH  13.00
6 juni t/m 8 juni toernooi Arnhem
27-6 afsluiting seizoen  toernooitje + BBQ.teams A,B, C, D. 17.00 tot 22.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1 teampresentatie 14/15 (beker 2e kl./ comp. 2eP kl.)

   ************* Tip 1: Mond dicht tegen de scheidsrechter !! , Tip 2 : Zorg dat je op tijd aanwezig bent!! *****    
 
Spelers C1-selectie:

Selectie: Frank, Nico, Matthew, Mark, Demian, Daan, Mees, Sven, Bram, Robin, Said, Addy, Michael, Dennis

 

 
Begeleiding:
Hoofdtrainer: Faissal Akkab
Ass. trainers: Patrick, Erik, Dario
Ass. scheidsrechter: wisselt per week
 
Trainingstijden:
Ma(19.00 - 20.15) + Wo(19.15-20.30) Kunstgras
Afmelden bij Faissal (niet afmelden = niet spelen)

 

 

 

 

 
Aanwezig/Vertrektijden:
Thuiswedstrijden : 1 uur voor aanv. aanwezig
Uitwedstrijden      : ca. 1.15 uur voor aanv. verzamelen (afhankelijk van afstand)

 

 

   
2014 BEKERCOMPETITIE GROEP 2 19
datum activiteit                       aanv.* uitsl. scheids. was+vlag opmerking    
18-8 1e training 19.00
30-8 C-mix - Verburch C-mix 10.00  4-0 Daan+div Demian(2), Robin, Matthew
1-9 Schipluiden C-mix - C-mix 19.00  0-5 Said+div Said, Robin(2), Demian(2)
3-9 KMD C-mix - C-mix ??? Addy Nog niet zeker
6-9 C1 - vv Maasdijk C1 11.00 4-1  Ruben Frank+div 1e bekerwedstrijd        
13-9 LYRA C2 - C1 12.30 1-7  Demian*  *was+vlag gewisseld
20-9 C1 - SC Monster C1 11.00 0-0   Chris Sven*
24-9 C-mix - Verburch C1 19.15 0-1   Chris ? + Sam  Oefenwedstrijd
27-9 Westlandia C2 - C1 12.00 1-3 Robin+Sam
4-10 C1 - Quintus C1 11.00 0-2  Chris Mark
11-10 HVC'10 C1 - C1   9.30 2-1  Michael+Sam
18-10 C1 - FC 's-Grav. C2 11.00 1-3  Bram+Robin
25-10 VRIJ
2014 COMPETITIE          2e klasse 02P
1-11 C1 - SVH/Celeritas C1 11.00  3-3  Ruben  Addy+Robin
8-11 HVC'10 C1 - C1  9.30  2-1  Mees+Sam
15-11 VELO C2 - C1 11.45  3-1  Dennis
22-11 C1 - DUNO C1 12.00  1-1  Ruben  Matthew  Let op: aanvangstijd
29-11 VRIJ
10-12 Die Haghe C1 - C1 19.30  2-1  Faissal+div  oefenwedstrijd
13-12 C1 - SC Monster C1 11.00  3-2   Michel  Daan
20-12 Hercules C1 - C1 12.30  1-1  Said+Dennis  kerstvakantie
27-12 OLIEBOLLENTOERNOOI  indien aangemeld
3-1 VRIJ  kerstvakantie
14-1 C1 - Verburch C1 19.30   1-3   Chris  Bram  OEFEN           (Robin)
17-1 KMD C1 - C1 10.00  0-2 Frank+ Daan
24-1 C1 - Houtwijk C1 11.00  1-1  Wilco Demian+Bram
31-1 Quintus C1 - C1 10.30  3-0  Sven
7-2 C1 - KMD C1 11.00  Robin  Afgekeurd
14-2 Vrij
21-2 Vrij  voorjaarsvakantie
28-2 C1 - KMD C1 11.00  Robin  Verzet naar 4-4
3-3 FC 's-Grav. C2 - C1 18.30  0-3  Nico  Addy  3x Robin
7-3 C1 - HVC'10 C1 11.00  1-3  Michel  Mark
14-3 SVH/Celeritas C1 - C1 13.45  4-1  Michael+Daan
21-3 DUNO C1 - C1 13.15  1-0   Bram
28-3 C1 - Hercules C1 11.00  4-1  Addy  Nico
4-4 C1 - KMD C1 11.00  2-3  KNVB  Addy(+knvb)  paasvakantie
6-4 WK bij SC Monster  9.00   nvt  Mees

2e paasdag

Excelsior M C1 (0-0), Honselersdijk C1 (0-0), vvMaasdijk C1(0-0)

11-4 SC Monster C1 - C1 10.30  0-0   Robin
18-4 C1 - VELO C2 11.00  4-0  Dennis
25-4 Houtwijk C1 - C1 11.45  3-0   Matthew  meivakantie
2-5  vrij, inhaal of oefen  meivakantie
9-5  SEIZOENSAFSLUITING  meivakantie
16-5 C1 - Quintus C1 12.30  3-6  Said+Daan
23-5 Thuistoernooi+ontbijt  9.00  Sam  tot 12 uur
30-5 weekend weg??
6-6 toernooi?
 
Doelpuntenmakers en assists:
Beker:
D: Robin(8), Said(3), Eviano(2), Daan, Bram, Mees
A: Addy, Robin(2), Demian(3), Bram
Competitie:
D: Mees(2), Robin(12), Said(4), Bram(2), Demian(3), Daan(2), Addy, Sam, Nico
A: Demian(5), Robin(2), Sven(3), Said, Michael, Mees, Sam, Daan(2), Addy
 

 

 

C1 teampresentatie 2010/2011

 21 augustus 2010 :  Nootdorp C3 - Naaldwijk C1 1-8
 28 augustus 2010 :  FC 's-Gravenzande C4 - Naaldwijk C1


           
 

Spelers                   :  Kevin Leuvekamp, Quinten Slof, Johnno Valstar, Vincent Valstar, Giovanni Vellekoop, Sidney Verheij, Nijs Ruijgrok, Reduan Ikjoven, Furkan Gurel, Jimmy Reijntjes, Kamal el Jallouli en Dennis Hendriks.
L
eiders                   : Erik Verheij, Pierre Leuvekamp en Davy Reijntjes  

Trainingstijden :  Di van 17.45  t/m 19.00 uur
Do van 16.45 t/m 17.45 uur


Activiteitenoverzicht seizoen 2010-11:


Datum  Activiteit                                          Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
28-8  FC 's-Gravenzande C4   9.00         














 



Topscoorders (competitie)          :
 

Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1        
2        
3        
4        
5        
6        
Assists (competitie) :
Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1        
2        
3        
4        
5        
Zekere doelpunten voorkomen (competitie) :
Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1        
2        
3        



 

C1 teampresentatie 15/16 (2e kl 01P /groep 2 08)

 ********   

 
Spelers C1-selectie:

Said, Luca vd Berg, Daan, Sven, Jari, Yorick, Mick, Mohamed el Malah, Mark, Bram, Marijn, Pim, Twan, Brandon, Matthew

 
 
Begeleiding:
Hoofdtrainer: Faissal Akkab
Ass. trainers: Richard, Erik, Dario, Salah
Ass. scheidsrechter: wisselt per week
 
Trainingstijden:
Ma + Wo (19.00 - 20.15) 
Afmelden bij Faissal (niet afmelden = niet spelen volgende wedstrijd)

 

 

 

 

 
Aanwezig/Vertrektijden:
Thuiswedstrijden   : 1 uur voor aanv. aanwezig
Uitwedstrijden      : ca. 1.15 uur voor aanv. verzamelen (afhankelijk van afstand)

 

           

   
15/16 COMPETITIE   C1       PLANNING(!!) 2e klasse 01Promotie
datum activiteit                       aanv.*   Chauff. was+vlag opmerking    
31-10 Zwaluwen C2 - C1 13.00 6-1   Matthew 1e comp. wedstrijd 
7-11 C1 - Excelsior M C2 12.00 0-2    Mick   
14-11 Hermes DVS C1 - C1 11.30 0-5    Daan  
21-11 JHR C1 - C1 12.45 1-2    Twan   
28-11 C1 - Zwaluwen C2 12.00 0-3    Said   
5-12 C1 - HWD C1 12.15 1-5    Brandon  
12-12 C1 - Hermes DVS C1 12.15 4-0    Mo   
19-12 Bowlen          t/m 2-1 Winterstop
9-1 C1 - B2 12.00  0-2    reserve + trainer   oefenwedstrijd
16-1 C1 - JHR C1 12.00      Marijn   AFGEKEURD
23-1 OVV C1 - C1 11.30  3-0    Jari  OEFEN
30-1 Excelsior M C2 - C1 15.00      Mark   UITGESTELD!!!!
3-2 FC 's-Grav. C2 - C1 18.30 2-1    reserves +Luca  OEFEN (Mo doelpunt) 
6-2 C1 - JHR C1 12.00 1-0  Ruben Marijn   
13-2 C1 - Rozenburg C1 12.00 0-2   Daan+Bram   
20-2 Inhaal/Oefen/Vrij         Voorjaarsvakantie
27-2 Excelsior M C2 - C1 11.45 2-1    Mark  Voorjaarsvakantie
5-3 C1 - Charlois C1 12.00 1-3    Yorick  
12-3 Excelsior'20 C1 - C1 10.30 0-1    Brandon  
19-3 C1 - HBSS C1 12.00  2-4   Pim   
26-3 Inhaal/Oefen/Vrij         Paasweekend
28-3 WK SC Monster 10.05  9e-16e   Luca + vlaghulp 

2e paasdag

vv Maasdijk (0-1), Westlandia (0-3),     Excelsior M (0-0)

2-4 HBSS C1 - C1 10.30 8-0   Matthew   
9-4 C1 - Excelsrior'20 C1 12.00  1-1   Mick   
16-4 Rozenburg C1 - C1 11.00  6-0   Said  
23-4 Charlois C1 - C1 13.30 3-0 Twan, Yorick, Sven Twan   
30-4 Vrij         Meivakantie 
5-5 t/m 8-5  Toernooi België   4e  div.   info via nieuwsbrieven
14-5 Toernooi sv Hillegom   4e 

Mo, Daan, Matthew

Mo 

DIOS C1 (0-0), Hillegom C1 (0-2),    K.HFC C2 (1-1) (sven), DSS (C1) (0-0) 

28-5 Thuistoernooi  9.00 1e   Sven GSC Esdo C1 (1-0 Said). WIK C1 (1-1 Daan), Maasdijk C1(2-1 Bram, Yorick) 
             
2015 BEKERCOMPETITIE   C1        PLANNING                          GROEP 2 08
datum activiteit                       aanv.*   scheids. was+vlag opmerking    
10-8 1e training 19.00        
22-8 HVC'10 C1 - C1 11.00 3-2    Said + Daan  Oefen (Bram, Said)
26-8 Schipluiden C1 - C1 18.45  2-1    Daan+Matt./Daan  Oefen (Said)
29-8 C1 - Quintus C1 12.00 1-0 Engjell Marijn  1e bekerwedstrijd        
5-9 HVC'10 C1 -C1  9.30 3-4    Yorick   
12-9 Verburch C1 - C1  11.00  4-1    Mark  
16-9 Hercules C1 - C1 19.15 3-2    reserves Oefen: Said, Bram
19-9 C1 - Excelsior M. C2 12.00  2-2 Ruben  Bram  
26-9 Maasdijk C1 - C1 11.00 2-2    Jari  Fotoreportage (Met dank aan Ron Laan vv Maasdijk)
3-10 C1 - FC 's-Grav. C2  12.00  2-1    Sven  
10-10 Westlandia C2 - C1  11.00 0-2    Pim   Fotoreportage (Met dank aan fotograaf Westlandia)
17-10 VRIJ / Inhaal / oefen          
24-10 VRIJ / Inhaal / oefen          
31-10           Start competitie
 
Doelpuntenmakers en assists:
Beker:
D: Luca, Daan, Bram(3), Addy, Yorick(2), Said(2), Mick, Mo, Sven(2)
A: Said(3), Jari, Daan(2)
Competitie:
D: Daan(5), Said(4), Yorick(4), Mo(3), Twan(2), Bram(2)
A: hele team(5), Daan(2), Mo(2), Said, Bram
 
 
 
 

 

 

C1 teampresentatie 2011/2012

   
teamfoto ontbreekt nog












Spelers (voorlopig)  :   
Leiders                   :  
Trainingstijden :