Login
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk
  • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

B2

B2 teampresentatie 2010/2011

 21 augustus 2010 : 
 28 augustus 2010 :   


           
 

Spelers                   :  
L
eiders                   :  

Trainingstijden :  Di en Do van  t/m  uur


Activiteitenoverzicht seizoen 2010-11:


Datum  Activiteit                                          Aanw Aanv Uitsl Scheids Wastas mee Opmerking                                       
21-8              














 



Topscoorders (competitie)          :
 

Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1        
2        
3        
4        
5        
6        
Assists (competitie) :
Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1        
2        
3        
4        
5        
Zekere doelpunten voorkomen (competitie) :
Nr. Naam Najaar Voorjaar Totaal
1        
2        
3        



 

B2 teampresentatie 2014/2015


 ***** Meldingen van trainer/elftalleider *****    


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spelers :  
Trainers :  
Leiders :   
Trainingstijden : 


Zelf de inhoud van deze teampagina bepalen en/of verslagen voor dit team plaatsen? Klik hier voor meer info.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

B2 teampresentatie 2015/2016

 


Spelers: 

Boven: Julian Lem, Brandon van der Wees, Tom Korneef, Sander Valstar, Sam Berendse, Nico van der Bos, Stijn de Geus en Tino Boks.

Beneden: Rens van der Kaaij, Mika Groen, Michael de Munck, Kevin Koers, Boas Voordenhout en Mats van der Meer.

Onbreekt: Mees van der Sande

Trainers: Henk Kerssies, Thomas van Dalen en Henri Kraan

Leider: Leo van der Bos


Zelf de inhoud van deze teampagina bepalen en/of verslagen voor dit team plaatsen?
Klik hier  voor meer info.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

B2 teampresentatie 2014/2015


***** Meldingen van trainer/elftalleider *****    


 

 

 

 

 

 

 

 

Spelers :  
Leiders :   
Trainingstijden : 


 

JO17-2 teampresentatie 2017/2018


Spelers: Rick, Sieb, Martijn, Giovanni, Noah, Nick, Luca vd Berg, Luka Roos, Dani, Justin, Matthijs, Kyan, Twan, Rayan, Jaidy  

Trainer: Richard Galjé

Leider: Arthur vd Bos

Ass. scheidsrechter: vacature

Sponsor: Atlantis

Trainingstijden: Ma (gras) en Woe (kunstgras) van 19.45 uur t/m 21.15 uur

Afmelden training/wedstrijd: Tijdig en met reden via app bij trainer Richard


Bekerindeling:

Den Hoorn JO17-4, GSC-ESDO JO17-2, LYRA JO17-4


Najaarscompetitieindeling:

Den Hoorn JO17-7 Honselersdijk JO17-3 KMD JO17-3 LYRA JO17-5 Maasdijk JO17-2 Naaldwijk JO17-2 Quick JO17-6 Quintus JO17-2 Sportclub Monster JO17-4 Verburch JO17-3 Westlandia JO17-5

Voorlopige indeling voorjaarscompetitie klasee 5-09:

- DUNO JO17-2 15:45
- Die Haghe JO17-3 14:30
- LYRA JO17-5 10:30
- Loosduinen JO17-2 14:30
- Naaldwijk JO17-2 11:00
- Quick JO17-6 13:45
- Quintus JO17-2 14:00
- RAS JO17-2 15:00
- Sportclub Monster JO17-4 12:30
- VELO JO17-6 09:00
- Verburch JO17-3 11:15
- Westlandia JO17-5 10:30


 
 
 
 
Datum Wedstrijd Aanvang Uitslag Wastas Chauffeurs Opmerkingen
14-8  1e Training  19.45   
19-8 JO17-2 - DUNO JO17-2 10.15  4-0 Richard   nvt
26-8 JO17-2 - Excelsior R. JO17-4

12.00

 

 1-6 Sieb   
2-9 LYRA JO17-4 - JO17-2 14.30 

  

1-3

 

Noah    Noah, Martijn, Sieb 
9-9  JO17-2 - GSC ESDO JO17-2 11.00    Giovanni    Tegenstander uit bekercompetitie teruggetrokken
16-9 JO17-2 - Den Hoorn JO17-4 11.00    Dani  AFGEKEURD 
23-9 JO17-2 - Den Hoorn JO17-7 11.30  6-2 Martijn      
30-9 Honselersdijk JO17-3 - JO17-2 10.30   Rohan Rohan, Dani, Luka R.  VERSCHOVEN naar 21-10-2017 
7-10  JO17-2 - Maasdijk JO17-2 11.00 2-5  Rick 
14-10 Sc Monster JO17-4  -  JO17-2  12.30  3-2  Luca vd B  Rohan, Dani, Luka R. 
21-10 Honselersdijk JO17-3 - JO17-2 10.30  6-0 Justin Justin, Matthijs, Nick   
28-10 LYRA JO17-5 - JO17-2 10.30  1-1 Matthijs Gio, Luca vd B, Kyan  
1-11 JO17-2 - Den Hoorn JO17-4 19.00  4-2 Dani   verzamelen 18.15 uur
4-11 JO17-2 - Quick JO17-6 11.15 3-3 Kyan    
11-11 JO17-2 - VUC JO17-3 11.00 8-0 Luca R    
18-11 Verburch JO17-3 - JO17-2  9.30  1-3 Nick Twan, Rick, Sieb   
25-11 JO17-2 - Quintus JO17-2 11.15  1-0  Sieb    
2-12 Westlandia JO17-5 - JO17-2 10.45  0-2  Noah nvt   
9-12 JO17-2 - KMD JO17-3 11.15  9-0 Giovanni    
16-12 JO17-2 - VDL JO17-2 11.00 4-2 Martijn    vervolg bekertoernooi
23-12 winterstop         Winterstop
20-1 JO17-2 - FC 's-Grav. JO17-5 11.00 5-3  Twan   Oefenwedstrijd
27-1 JO17-2 - BSC'68 JO17-3 14.30 Rayan Oefenwedstrijd  (VERVALLEN)
 3-2 JO17-2 - Graaf W II VAC JO17-5 11.00  3-0 Jaidy    Bekerwedstrijd => door naar volgende ronde
10-2 Verburch JO17-3 -JO17-2 12.45 2-1  Rayan Jaidy, Rayan, Noah  1e comp. Wedstrijd voorjaarsreeks
17-2 JO17-2 - Quintus JO17-2 12.45 1-3 Rick    
24-2 Beker/inhaal          
3-3 Beker/inhaal          
10-3 Wedstrijd verplaatst     Luca vd B Martijn, Dani, Luka R.  
17-3 JO17-2 - dvv Delft JO17-2 11.00   Justin    Afgekeurd
24-3 JO17-2 - Westlandia JO17-5 11.00  4-0 Matthijs    
7-4 LYRA JO17-5 - JO17-2 10.30  2-6 Dani Justin, Matthijs, Nick  
16-4 JO17-2 - Den Hoorn JO17-5  19.15   2-5  Kyan   Vervolg bekertoernooi 
21-4 VELO JO17-6 - JO17-2   9.00  1-3 Luka R. Gio, Luca vd B, Kyan  
12-5 JO17-2 -Loosduinen JO17-2 11.15  2-4 Nick    
16-5 JO17-2 - dvv Delft JO17-2 19.00  3-2 Justin    
19-5 Den Hoorn JO17-4 - JO17-2 12.15  3-2 Sieb Twan, Rick, Sieb  
26-5 JO17-2 - Die Haghe JO17-3 11.00  5-1 Noah    
2-6 Thuistoernooi 13.00   1e pl Giovanni     
 8-6  Eindeseizoens BBQ          Vrijdag!!
9-6 Toernooi RKAVV  8.30    Martijn