Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Volg ons ook via:

Verslagen Zami1

Naaldwijk te laat bij de les

Naaldwijk 1 bijt alleen in de tweede helft van zich en kan zich daardoor niet herpakken en gaat met nul punten naar huis.

 

 (foto's by Mark Valstar)

Omdat de KNVB niet aan de algehele afkeuring wilde moest Naaldwijk haar wedstrijd in Maasland tegen MVV’27 afwerken op een afgelegen kunstgrasveld. Bij een gevoelstemperatuur van -10 begon de wedstrijd op een redelijk veld maar Naaldwijk was niet gelijk bij de les en begon mat. De gastheren trokken wel gelijk van leer en het zette Naaldwijk direct onder druk. De eerste kans was dan ook voor MVV’27 maar Jeroen Wubs wist met een katachtige reactie de kopbal tot hoekschop te verwerken.. Helaas duurde het niet lang voordat MVV’27 wel de leiding nam. Door slap optreden van de Naaldwijkse verdediging kon MVV’27 de 1 – 0 aantekenen.

Tien minuten later was het weer raak en weer was men bij Naaldwijk niet bij de les. De linkerspits kreeg de vrijheid om zijn te gaan aan de linkerkant, draaide vervolgens naar binnen om met rechts de bal in de hoek te krullen, 2 – 0. Naaldwijk deed alleen via plaagstootjes wat terug. Pas na de rust was Naaldwijk bij de les en het speelde meer naar voren. De verdediging van MVV’27 werd vanaf minuut 1 na de rust onder druk gezet. Het fellere Naaldwijk ging op jacht naar de aansluitingstreffer en die volgde. Sebastiaan van den Berg mocht aanleggen bij een vrije trap op zo’n 20 meter van het doel van MVV’27 en hij plaatse de bal in de bovenhoek van het doel van MVV’27, 2 – 1. De ban leek gebroken en Naaldwijk wilde meer. De aanval werd gezocht en de kansen volgde. Jammer genoeg was wilde de op dat moment verdiende gelijkmaker niet vallen. Dit ondanks de schoten van Jordy Noordam en zijn vervanger Brian van Geest. Ook de schoten Laurens Bouritius en Rashidi Gilkes waren net niet gericht genoeg om de doelman van MVV’27 te kloppen. Verdedigend klopte het nu wel en vooral Joey Kouwenhoven stond zijn mannetje in verdedigend opzicht. Door de drang naar voren moest Naaldwijk in de slotfase helaas wel een derde treffer incasseren, 3 – 1, waardoor Naaldwijk verloor met 3 – 1. Was Naaldwijk eerder bij de les geweest dan had er in Maasland meer ingezeten dan het verlies van nu was de mening van ieder, ook van de opponent.