Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Volg ons ook via:

Verslagen Zami1

Naaldwijk vergeet Pernis pijn te doen

Naaldwijk 1 speelt in een oefenwedstrijd gelijk, Naaldwijk 2 verliest haar vooruit gespeelde wedstrijd, Naaldwijk 3 speelt knap gelijk, Naaldwijk 4 heeft weinig in te brengen, Naaldwijk 5 druipt af, Naaldwijk 6 wint in een derby en Naaldwijk 7 wint knap. 

Naaldwijk was al klaar in beker na het terugtrekken van Loosduinen uit de beker. In vv Pernis (fusieclub tussen Excelsior Pernis en DOTO) vond Naaldwijk en tegenstander om de seizoen opening van de witkielen smoel te geven. Het werd een wedstrijd waarin Naaldwijk het betere van het spel had. Naaldwijk speelde vrijuit en kreeg kleine kansen. Halverwege de eerste kwam Naaldwijk dan ook terecht op een 1 – 0 voorsprong via Thomas Karsten. In het rustsignaal produceerde Pernis geheel onverwacht de 1 – 1. Na de rust pakte Naaldwijk het direct voortvarend op en maakte het via Bram van den Bos de 2 – 1. Via een hoekschop van Thomas Karsten wist Rashidi Gilkes de 3 – 1 binnen te koppen. Het verschil had al groter moeten en kunnen zijn maar het bleef bij twee dopelpunten. In de slotfase hadden de gasten wel de hulp van de Naaldwijkse verdediging nodig om het nog spannend te maken, het werd 10 minuten voor tijd 3 – 2. Naaldwijk dacht het uitspelen maar kwam bedropen uit want vlak voor tijd werd het nog 3 – 3. Dit was het ook de eindstand.   

 

Naaldwijk 2 speelde op donderdag al haar wedstrijd tegen Westlandia 2.Naadwijk had weinig in te brengen en de wedstrijd ging dan ook met 5 – 2 verloren.

 

Naaldwijk 3 trad in Rozenburg aan tegen het tweede van de plaatselijke club. Zonder de nieuwe trainer Iwan Braaf was het Sven van der Wel die de leiding en hij zag zijn ploeg slecht starten aangezien ze op een 2 – 0 achterstand kwamen. De score werd nog gehalveerd maar een even later was het verschil weer twee. Door twee doelpunten van Jesse Pakvis waarvan de laatste een strafschop was behaalde Naaldwijk nog een punt in Rozenburg, 3 – 3.

 

Naaldwijk 4 was niet opgewassen tegen Velo want de gasten uit Wateringen wonnen met 2 – 4.

 

Naaldwijk 5 kreeg in Vlaardingen van DVO’32 3 billenkoek na de klinkende overwinning van vorige week. De gastheren waren met 4 – 1 te sterk voor Naaldwijkers.

 

Naaldwijk 6 ontving het jeugdige team van Westlandia 8. De ervaring van Naaldwijk zorgde ervoor dat de punten aan de goede kant van de sloot bleven. De 4 – 3 winst zorgde voor een groot feest.

 

Naaldwijk 7 speelde een lastige wedstrijd tegen CION 4. Naaldwijk nam knap een 2 – 0  voorsprong maar moest toezien dat CION de achterstand tot 1 terugbracht. Verder kwamen zij echter nioet zodat Naaldwijk 2 – 1 won.