Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Volg ons ook via:

Verslagen Zami1

Naaldwijk in een vormcrisis

Naaldwijk 1 zit in ene slechte fase en krijgt weer klop, Naaldwijk 2 verliest na een moeizame wedstrijd, Naaldwijk 5 krijgt klop in Midden-Delfland, Naaldwijk weet knap te winnen, Naaldwijk 7 wacht ter vergeefs op haar tegenstander en de Vrouwen van Naaldwijk winnen.

 

(foto's by Mark Valstar & Denice Kuijvenhoven)

Na een teleurstellende nederlaag in en bij Schipluiden mocht Naaldwijk thuis aantreden tegen Quick Steps. Alle omstandigheden waren goed en de supporters van Naaldwijk gingen er voor zitten en staan. Helaas ging het al vroeg fout voor Naaldwijk bij een terugspeelbal. De aanvaller van Quick Steps pikte deze op en scoorde de 0 – 1. Naaldwijk was even van slag en probeerde de wedstrijd weer te controleren. Dat lukte maar de kansen waren niet talrijk. Bij het ingaan van het laatste kwartier was het fout achterin bij Naaldwijk en werd het 0 – 2.

Na de rust probeerde Naaldwijk nog wel terug de wedstrijd in te komen maar het kon geen vuist maken mede omdat het vrij snel na rust 0 – 3 werd. Naaldwijk kwam niet meer in het eigen spel en zal de komende week hard moeten werken om volgende week Maasdijk weerstand te bieden voor eigen publiek.  

Naaldwijk 2 speelde een zeer moeizame tegen KMD 2 en het verloor dan ook met 0 – 1.

Naaldwijk 5 had in Schipluiden weinig in te brengen tegen het 4e en het werd een 5 – 1 naar het Westland gestuurd.

Naaldwijk 6 deed het goed aan de andere kant van de sloot. Het klopte Westlandia 11 na een 0 – 2 ruststand met 1 - 3.

Naaldwijk 7 stond klaar maar de studenten van tegenstander Ariston ’80 waren blijkbaar “te druk” met hun studie om af te reizen naar Naaldwijk en kwamen niet opdagen.

Naaldwijk Vrouwen 1 klopte haar tegenstander Loosduinen Vrouwen 1 vrij simpel door viermaal te scoren.