Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Volg ons ook via:

Verslagen Zami1

Naaldwijk sluit af met een domper

Naaldwijk is geen schim van de twee voorgaande wedstrijden en verliest de laatste wedstrijd van 2018, Naaldwijk 3 lijkt een punt stelen van de koploper maar moet diep in blessuretijd de winst aan de gasten laten, Naaldwijk 5 heel veel last van gillende spelers en schreeuwende leiders, Naaldwijk 6 boekt weer een overwinning en Naaldwijk 7 krijgt klop.

Leek Naaldwijk op de weg terug kijkend naar de laatste twee wedstrijden dan was daar in de uitwedstrijd tegen VDL niets van te merken. Voordat de wedstrijd echt was begonnen keek Naaldwijk al tegen een 1 – 0 achterstand aan. Op het halfuur was het al 2 – 0 om vijf minuten later het ook 3 – 0  te zien worden. Het waren allen counter goals waarbij in de omschakeling de gastheren alle tijd en ruimte kregen. Vlak voor de rust kwam Naaldwijk via een goed actie van Bram Nollen, die even later uitviel met een voetblessure, in de zestien van VDL kreeg een terechte strafschop. Sebastiaan van den Berg schoot deze beheerst in de het doel, 3 – 1. Na de rust hoopte Naaldwijk op een wederopstanding maar niets was minder waar. Naaldwijk bakte er helaas niets van en het verloor uiteindelijk met 5 – 1 en sluit daarmee 2018 af met een verlies.

 

Naaldwijk 3 leverde een goede wedstrijd af maar hield er geen punten aan over ondanks het feit dat het in de vierde minuut van de blessuretijd op 3 – 3 kwam. Nog dieper in de blessuretijd wist koploper sc Monster 4 namelijk nog de 3 – 4 te maken.

 

Naaldwijk 5 moest zaterdag aantreden tegen  Honselersdijk 6. Naaldwijk zit bij twee teams van Honselersdijk in de poule. Het ene team bestaat uit mega barre lui, maar dit team, het zesde, daarentegen waren net 11 ongestelde vrouwen. Om elke ingooi of duel begonnen ze te gillen dat hun bal was, om een vrij trap, gele kaart of penalty.  Daar bovenop kwam nog dat zij geleid werden door 2 oudere volwassenen figuren die de groep opnaaide tot het schreeuwen naar de scheidsrechter. Kortom bijzondere mensen die totaal niet in onze poule thuis horen. Uiteraard stelde de Naaldwijkse grootmacht niet teleur en scoorde 3x , waaronder het eerste competitiedoelpunt van Bo in 13 jarige carrière in de seniorencompetitie. Dit werd dan ook uitgeroepen tot hoogtepunt van het weekend want de punten namen de “meisjes” mee omdat zij 5x scoorde. Tot snel op het snerttoernooi!

 

Naaldwijk 6 beleefde haar tweede winst op rij in de competitiereeks. De Naaldwijkers klopte de gasten van HVC’10 7 met 4 – 1.

 

Naaldwijk 7 kon geen punten halen in Poeldijk. De gastheren van Verburch 6 waren namelijk met 4 – 0  te sterk voor de witkielen.