Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Volg ons ook via:

Verslagen Zami1

Naaldwijk 7 met een overwinning de winter in

Naaldwijk 3 liep tegen een nederlaag aan op de laatste wedstrijddag voor 2018 maar Naaldwijk 7 kwam juist tot grote hoogte en won glansrijk! 

Naaldwijk 3 ontving HVC’10 3 op deze laatste wedstrijddag voor de winterstop. In het begin golfde het spel op en neer maar waren de gasten wel rustiger in balbezit. Naaldwijk rende er op los zonder enig overleg. Dit resulteerde erin dat HVC’10 op een voorsprong kwam al had Naaldwijk dat even daarvoor ook kunnen doen na een lob van Steven Blankman en een kopbal van Kevin Middelburg. Voor de rust was het Blankman die Naaldwijk op 1 – 1 had kunnen brengen maar de doelman werkte zijn inzet tot hoekschop. Uit die hoekschop werd de kopbal van Adi Probic van de lijn gehaald.

Vlak voor de rust was het goede actie van Brian Aarse die Naaldwijk op 1 – 1 leek te zetten maar de bal kwam op de lat. Na de rust speelde Naaldwijk vooral tegen zichzelf en liep HVC’10 snel uit naar 0 – 3. Via Kevin Middelburg werd nog wel de 1- 3 gemaakt maar het liep niet bij Naaldwijk en dat werd vooral tegen elkaar geuit. HVC’10 profiteerde hier vrolijk van en liep uit naar 1 – 6 waarmee de eindstand op het bord kwam te staan. 

Naaldwijk 7 speelde een 6-punten duel tegen want de nummer laatst Ariston’80 16, dat nog geen punten heeft en Naaldwijk heeft er 3. De jonkies van Naaldwijk hadden hulp inroepen van Michiel van den Berg en good old Jack van der Kruk. Dit hielp want Naaldwijk was heer en meester in het veld en voordat de gasten het door hadden stond het 2 – 0. Ariston kwam nog wel op 2 – 1 na een schitterende actie maar hierna was het Naaldwijk wat de klok sloeg. De witkielen liepen uit naar 6 – 1 en werden er records gezet in deze wedstrijd. Naaldwijk 7 verbeterde haar record van het aantal gescoorde doelpunten één wedstrijd, van 3 naar 6, en boekte haar grootste overwinning het seizoen, de vorige was 2 - 1. Al met al goede perspectieven voor 2019!