Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Volg ons ook via:

Verslagen Zami1

Naaldwijk wint van Quintus in 1ste ronde Flynth Westland Cup 2019

De algehele afgelasting zorgde ervoor dat er snel geschakeld moest worden en dat gebeurde via Quintus ook de tegenstander in de eerste ronde van de Flynth Westland Cup 2019 en daarom werd besloten om deze dan ook direct te spelen. Mede dankzij Quintus die naar Naaldwijk wilde afreizen en de natuurlijk de organisatie van de Flynth Westland Cup werd er om 14.30 uur afgetrapt op het kunstgras van Naaldwijk. 

Voordat de Naaldwijk echt bij de les was keek het tegen een 0 – 1 achterstand aan maar na deze domper was Naaldwijk heer en meester. Dat resulteerde af na ongeveer 5 minuten in de 1 – 1 via Thomas Karsten. Het spelbeeld bleef gelijk Naaldwijk in balbezit en Quintus compact voor het eigen doel waardoor naaldwijk nagenoeg geen kransen kreeg. Het duurde tot vlak voor rust alvorens Naaldwijk loon naar werken kreeg. Wederom was het Thomas Karsten die los wist te werken en mooi de 2 – 1 wist te maken. Na de thee was er meer evenwicht in spel en had Quintus tot twee keer toe de mogelijk om op 2 – 2  te komen. De lat en een buitenspel staande speler zorgde er voor dat Naaldwijk op 2 – 1 bleef. Quintus leek wel gebroken hierna en daardoor kon Naaldwijk uitlopen tot 4 – 1. Laurens Bouritius zorgde vanuit een hoekschop voor 3 – 1 en Jordy van Calsteren maakte vlak voor tijd de vierde treffer Naaldwijk. De score voor Naaldwijk had nog positiever kunnen als Frank Schipper niet te ver naar buiten was gedreven na het passeren van de doelman van Quintus en daarvoor was het Thomas Karsten die zag dat zijn inzet vlak voor de doellijn werd gestopt.