Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Veel regen, afkeuringen en waarom spelen wij wel?

Afgelopen weekend waren er diverse vragen over waarom de één wel speelt en de ander niet. Via lees meer krijgt hopelijk een antwoord op die vragen.

Afgelopen weekend waren er weer veel afkeuringen door de aanhoudende regen. Voor de tweede maal op rij waren de natuurvelden afgekeurd op ons complex, zo ook op vele andere complexen in de regio. De vragen die gesteld werden waren oa. waarom spelen wij wel en zij niet. Wij beschikken over een kunstgrasveld waarop bijna altijd gespeeld kan worden. Zo ook afgelopen zaterdag alle natuurvelden afgekeurd en kunstgras bespeelbaar. Op dat moment wordt in de vroege ochtend de keuze gemaakt welke teams er in actie gaan komen. Hierbij moet de vereniging, door regels van de KNVB, rekening houden met aantal gespeelde wedstrijden van de teams tot dan toe, een team mag niet ver achterlopen, en door het verschil in A-categorie teams (prestatief voetbal, Naaldwijk 1 en 2) en B-categorie teams (recreatief voetbal, alle overige teams van de vvN). Zelf kunnen we kijken naar de weersomstandigheden, regent het nog en wanneer stopt het, waait het hard en hoe koud is het. Dit om te bepalen welke leeftijdscategorie we laten spelen. Deze afwegingen moeten in korte tijd genomen worden.

Voor de weersontwikkeling wordt gekeken naar Buienradar en Weeronline en voor de wedstrijdinformatie wordt natuurlijk gebruik gemaakt van de KNVB informatie.

Ter illustratie afgelopen zaterdag.

Om 7.00 uur werden de natuurvelden afgekeurd en dan gaat het verzamelen van informatie beginnen. Beide weersites gaven aan dat het rond 9.00 uur droog zou worden en temperatuur was ook goed, niet te koud. Daarbij waren er geen teams die ver achter liepen dus werd er besloten dat om 9.00 uur en 10.00 uur de F- en E-teams konden spelen. Omdat de natuurvelden al om 7.00 uur waren afgekeurd moest Naaldwijk 2 op het kunstgras gaan spelen (A-cat. gaat voor B-cat.). Aangezien Naaldwijk 1 niet heeft aangegeven uit te wijken naar kunstgras, dit moet voor het eerste voor 1 juni van jaar worden aangegeven en mag dit gedurende een seizoen niet wijzigen behalve van de KNVB het ons verplicht, speelde om 14.30 uur een ander team op kunstgras, nu Naaldwijk 3.

Wij hopen dat e.e.a nu wat duidelijker is maar mochten er vragen zijn stel ze gerust. Dit kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .