Login
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk
 • vvNaaldwijk

Nieuwsbrief

Meest actuele nieuwsbrief

Roosters

Rooster komende periode

Rooster komende periode

Hoofdsponsoren

VGI

VGI

Klik op het logo om de site van een sponsor te bezoeken (geldt voor alle sponsoren)

Sportkleding vvN

Helden van......

Helden 2017/18

2017/18

Helden 2015

2015

Voor alle vrijwilligers......  

Fotoalbums

Fotoalbums vv Naaldwijk

Vrienden van......

Fevowest

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sponsorkliks

Wanneer weet ik dat mijn wedstrijd is afgekeurd?

 

Wanneer het veel heeft geregend is het in het weekend weer spannend of de wedstrijden doorgaan. De vrijwilligers zijn in vroege uurtjes al in touw om te bekijken of iedereen het veld in kan. Via lees meer krijg je een beeld van hoe dit in zijn werk gaat en vanaf welk tijdstip je de site en afkeuringslijn kunt raadplegen.

 

 

 


 

Op zaterdag- en zondagmorgen worden velden gekeurd door de consul van de KNVB samen met een bestuurslid van de vereniging. De consul zal aangeven welke velden wel en niet bespeelbaar zijn en welke velden voor herkeuring in aanmerking komen.


Wanneer er velden worden afgekeurd zal het bestuurslid bekijken welke wedstrijden worden afgelast en hier wordt rekening gehouden met het aantal wedstrijden dat een team heeft gespeeld in de competitie tot dusver (een team mag niet te veel achterlopen). De mag duidelijk zijn dat competitiewedstrijden voor vriendschappelijke wedstrijden gaan. Daarna gaan de categorie A wedstrijden weer voor die van de B-categorie.

Als de beschikbare velden opnieuw zijn ingedeeld zal op deze site worden aangegeven welke wedstrijden zijn afgekeurd en of er een herkeuring gaat plaatsvinden voor de wedstrijden van 14.00 uur en 14.30 uur. De afkeuringen en eventuele herkeuringen zijn ook te beluisteren via de afkeuringslijn van de vv Naaldwijk. Het telefoonnummer van de afkeuringslijn is 0174 – 640455.

 

Op zaterdag zal vanaf 7.30 uur de berichtgeving worden gepubliceerd en te beluisteren zijn en op zondag zal dat vanaf 9.30 uur zijn.


Algehele afkeuring
Het is ook mogelijk dat de KNVB een algehele afkeuring afgeeft voor de zaterdag of zondag. Dit wordt dan op vrijdag gedaan voor de wedstrijden op zaterdag en op zaterdag voor de wedstrijden op zondag.

Je kunt dit vinden op teletekstpagina 603 van NOS. Hier moet je kijken West II wanneer er een kruisje staat onder cat. A zal de wedstrijden van Naaldwijk zaterdag 1, 2 en 3 en Naaldwijk zondag 1 afgelast. Als het kruisje onder cat. B staat dan zijn alle overige teams van de vv Naaldwijk afgekeurd.


Deze algehele afkeuring zal alleen nog bij extreme weersomstandigheden, zoals harde vorst, sneeuwval en zeer veel regenval worden afgegeven