• Programma verder vooruit Senioren

    DatumSoortTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    di 25-aug.oefenwedstrijd20:00Naaldwijk 2 - Westlandia zat. 2AfgeschermdSportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30HBSS - NaaldwijkSportpark Harga
    za 29-aug.beker11:45Naaldwijk 2 - Meerburg 2Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30Westlandia 4 - Naaldwijk 3Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker15:05Naaldwijk 4 - Deltasport 2Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30Naaldwijk 5 - Zwaluwen 5Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30Westlandia 7 - Naaldwijk 6Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker12:30Naaldwijk 7 - FC 's-Gravenzande 18Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30Naaldwijk 8 - CWO 6Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30Naaldwijk VR1 - Sportclub Monster VR2Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30S.V. Kickers'69 VR1 - Naaldwijk VR2Sportpark Kickers '69
    zo 30-aug.beker12:00Naaldwijk 35+1 - Westlandia 35+1Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker14:30Naaldwijk - HPSVSportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker12:30Oliveo 2 - Naaldwijk 2Sportpark De Groene Wijdte
    za 05-sep.beker14:30Naaldwijk 3 - Victoria'04 3Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker14:30Westlandia 3 - Naaldwijk 4Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker15:45Smitshoek 9 - Naaldwijk 5Sportpark Smitshoek
    za 05-sep.beker14:30Naaldwijk 6 - LYRA 8Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker14:30Westlandia 9 - Naaldwijk 7Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker12:30Honselersdijk 11 - Naaldwijk 8Sportpark De Strijphorst
    za 05-sep.beker12:30BVCB VR1 - Naaldwijk VR1Sportpark Sporthoek
    za 05-sep.beker12:30Naaldwijk VR2 - RKAVV VR2Sportpark De Hoge Bomen
    zo 06-sep.beker10:00MSV '71 35+1 - Naaldwijk 35+1Sportpark MSV'71
    za 12-sep.beker14:30Rohda '76 - NaaldwijkSportpark Broekvelden
    za 12-sep.beker11:45Naaldwijk 2 - Sportlust '46 3Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker14:45FC 's-Gravenzande 7 - Naaldwijk 3Juliana Sportpark
    za 12-sep.beker11:45DVO '32 4 - Naaldwijk 4Sportpark DVO '32
    za 12-sep.beker14:30Naaldwijk 5 - Kethel Spaland, vv 5Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker14:30Naaldwijk 6 - FC 's-Gravenzande 15Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker15:00Honselersdijk 12 - Naaldwijk 7Sportpark De Strijphorst
    za 12-sep.beker14:30Westlandia 8 - Naaldwijk 8Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker12:00Nootdorp VR1 - Naaldwijk VR1Sportpark 's-Gravenhout
    za 12-sep.beker12:30Naaldwijk VR2 - Van Nispen VR2Sportpark De Hoge Bomen
    zo 13-sep.beker12:00Naaldwijk 35+1 - sv Madestein 35+2Sportpark De Hoge Bomen
  • Programma verder vooruit Junioren

    DatumSoortTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 29-aug.beker16:15FC 's-Gravenzande JO19-2 - Naaldwijk JO19-1Juliana Sportpark
    za 29-aug.beker11:45Naaldwijk JO19-2 - LYRA JO19-4Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30HVC'10 JO17-1 - Naaldwijk JO17-1Sportpark HVC'10
    za 29-aug.beker12:00Naaldwijk JO17-2 - LYRA JO17-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker14:30Sportclub Monster JO17-4 - Naaldwijk JO17-3GSportpark Polanen
    za 29-aug.beker10:30Naaldwijk JO15-1 - Westlandia JO15-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker09:00Naaldwijk JO15-2 - HVC'10 JO15-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker13:30Naaldwijk MO17-1 - Den Hoorn MO17-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker10:30TransvaliaZW MO15-1 - Naaldwijk MO15-1Sportpark TransvaliaZW
    za 05-sep.beker14:15FC 's-Gravenzande JO19-3 - Naaldwijk JO19-2Juliana Sportpark
    za 05-sep.beker12:30Naaldwijk JO17-1 - FC 's-Gravenzande JO17-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker10:30FC 's-Gravenzande JO17-3 - Naaldwijk JO17-2Juliana Sportpark
    za 05-sep.beker12:30Naaldwijk JO17-3G - Westlandia JO17-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker10:00Rozenburg JO15-1 - Naaldwijk JO15-1Sportpark West
    za 05-sep.beker09:00FC 's-Gravenzande JO15-3 - Naaldwijk JO15-2Juliana Sportpark
    za 05-sep.beker11:30KMD MO17-1 - Naaldwijk MO17-1Sportpark KMD
    za 05-sep.beker10:30Naaldwijk MO15-1 - VDL MO15-1Sportpark De Hoge Bomen
    wo 09-sep.Oefen 1e kl20:00Naaldwijk JO19-1 - sv Nootdorp JO19-1/2 mixAfgeschermdSportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker14:30Naaldwijk JO19-1 - Rhoon JO19-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker16:00Den Hoorn JO19-4 - Naaldwijk JO19-2Sportpark Den Hoorn
    za 12-sep.beker12:30Naaldwijk JO17-1 - Smitshoek JO17-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker12:30Maasdijk JO17-2 - Naaldwijk JO17-2Sportpark Maasdijk
    za 12-sep.beker11:30Naaldwijk JO17-3G - FC 's-Gravenzande JO17-5Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker10:30Naaldwijk JO15-1 - Brielle, VV JO15-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker12:30LYRA JO15-4 - Naaldwijk JO15-2Sportpark De Zweth
    za 12-sep.beker13:30Naaldwijk MO17-1 - Nieuwenhoorn MO17-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker10:30Melissant MO15-1 - Naaldwijk MO15-1Sportpark Melissant
  • Programma verder vooruit Pupillen

    DatumSoortTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 29-aug.beker08:30Maasdijk JO13-1 - Naaldwijk JO13-1Sportpark Maasdijk
    za 29-aug.beker08:30Westlandia JO13-3 - Naaldwijk JO13-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 29-aug.beker08:30Den Hoorn MO13-1 - Naaldwijk MO13-1Sportpark Den Hoorn
    za 05-sep.beker11:00Naaldwijk JO13-1 - Victoria'04 JO13-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker09:00Naaldwijk JO13-2 - MSV '71 JO13-2GSportpark De Hoge Bomen
    za 05-sep.beker10:30Naaldwijk MO13-1 - Blauw-Zwart MO13-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker09:30Schipluiden JO13-1 - Naaldwijk JO13-1Sportpark Keenenburg
    za 12-sep.beker09:00Naaldwijk JO13-2 - FC 's-Gravenzande JO13-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 12-sep.beker08:30Voorschoten`97 MO13-3 - Naaldwijk MO13-1Sportpark Adegeest