Home
Vereniging
Historie
Bestuur
Contactgegevens
Algemeen
Bestuur
Kantine
Accomm. & velden
Voetbalzaken
Senioren heren
Vrouwen & meisjes
Jeugdtrainers
Jeugd overige
Lid worden
Inschrijfformulier
Route & plattegrond
Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Ideeƫnbus
Cashless betalen
FAQ cashless betalen
Aanvragen betaalpas
Waarden & Normen
Privacyverklaring
Webshop
Teams
Mannen
1
2
3
4
5
6
7
Old Boys
Vrouwen & meisjes
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO15-2
MO15-3 (9 tal)
MO13-1
MO13-2 (9 tal)
MO13-3 (9 tal)
MO11-1
MO9-1
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
JO14-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2JM
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Ukkies
Wedstrijden
Wedstrijden
Deze week
Volgende week
Nog verder vooruit
Uitslagen
Afgelastingen
Veldindeling
Westl. Accountancy Cup
Toernooien
Sponsoring
Sponsoring
Sponsors in het nieuws
Vrienden van ....
Trainingen
Activiteiten
Activiteiten
Snerttoernooi
Media
Fotoalbums
Tweets
Home
Vereniging
+
Historie
Bestuur
Contactgegevens
+
Algemeen
Bestuur
Kantine
Accomm. & velden
Voetbalzaken
Senioren heren
Vrouwen & meisjes
Jeugdtrainers
Jeugd overige
Lid worden
+
Lid worden
Inschrijfformulier
Route & plattegrond
Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Ideeƫnbus
Cashless betalen
+
Cashless betalen
FAQ cashless betalen
Aanvragen betaalpas
Waarden & Normen
Privacyverklaring
Webshop
Teams
+
Mannen
+
1
2
3
4
5
6
7
Old Boys
Vrouwen & meisjes
+
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO15-2
MO15-3 (9 tal)
MO13-1
MO13-2 (9 tal)
MO13-3 (9 tal)
MO11-1
MO9-1
Junioren
+
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
JO14-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2JM
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Ukkies
Wedstrijden
+
Wedstrijden
Deze week
+
Deze week
Volgende week
Nog verder vooruit
Uitslagen
Afgelastingen
Veldindeling
Westl. Accountancy Cup
Toernooien
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsors in het nieuws
Vrienden van ....
Trainingen
Activiteiten
+
Activiteiten
Snerttoernooi
Media
+
Fotoalbums
Tweets
Programma volgende week Senioren
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
za 06-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 1 - OVV 1
J.M. (Jan) van Vugt
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
11:45
Naaldwijk 2 - GSC ESDO 2
N. (Nick) Koole
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
13:30
Naaldwijk 3 - MSV '71 3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
11:30
Loosduinen 4 - Naaldwijk 4
Sportpark Madestein
za 06-apr.
regulier
14:30
Scheveningen 5 - Naaldwijk 5
Sportpark Houtrust
za 06-apr.
regulier
12:30
FC 's-Gravenzande 13 - Naaldwijk 6
E. (Eric) Vermeer
Juliana Sportpark
za 06-apr.
regulier
12:15
LYRA 12 - Naaldwijk 7
Sportpark De Zweth
za 06-apr.
regulier
14:50
Concordia VR1 - Naaldwijk VR1
Sportpark Concordia
za 06-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk VR2 - XerxesDZB VR3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Programma volgende week Junioren
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
za 06-apr.
regulier
13:15
Graaf W II VAC JO17-1 - Naaldwijk JO17-1
Sportpark De Roggewoning
za 06-apr.
regulier
13:15
GSC ESDO JO15-2 - Naaldwijk JO15-1
Sportpark Escamp I GSC ESDO
za 06-apr.
regulier
10:30
Naaldwijk JO15-2 - KMD JO15-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
13:45
Naaldwijk MO17-1 - Excelsior M. MO17-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk MO15-2 - PPSC MO15-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
Oefen
12:00
Naaldwijk JO19-1 - SV Bernardus JO19-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Programma volgende week pupillen
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
06-04-2024
regulier
10:00
Naaldwijk JO13-1 - TOGB JO13-4
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
10:30
FC 's-Gravenzande JO13-5 - Naaldwijk JO13-2
M.N. (Mark) Zuijderwijk
Juliana Sportpark
06-04-2024
regulier
08:30
Naaldwijk JO11-1 - VCS JO11-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
08:30
Naaldwijk JO11-2 - FC 's-Gravenzande JO11-4
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
08:30
HMSH JO11-2 - Naaldwijk JO11-3
Sportpark HMSH
06-04-2024
regulier
10:30
Sportclub Monster JO11-3 - Naaldwijk JO11-4
Sportpark Polanen
06-04-2024
regulier
11:15
Naaldwijk JO10-1 - FC 's-Gravenzande JO10-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
09:30
HVC'10 JO10-1 - Naaldwijk JO10-2
Sportpark HVC'10
06-04-2024
regulier
10:00
Honselersdijk JO10-2 - Naaldwijk JO10-3
Sportpark De Strijphorst
06-04-2024
regulier
11:15
Naaldwijk JO10-4 - Maasdijk JO10-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
09:00
Naaldwijk JO9-1 - Excelsior M. JO9-3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
09:45
KMD JO9-3 - Naaldwijk JO9-2JM
Sportpark KMD
06-04-2024
regulier
11:15
Naaldwijk JO9-3JM - Concordia JO9-4
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
10:30
Sportclub Monster JO9-3 - Naaldwijk JO9-4
Sportpark Polanen
06-04-2024
regulier
08:30
Zwaluwen JO8-1 - Naaldwijk JO8-1
Sportpark Zwaluwen
06-04-2024
regulier
09:00
Naaldwijk JO8-2 - Erasmus JO8-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
11:15
Naaldwijk JO8-3 - GDA JO8-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
08:30
Excelsior M, JO8-4JM - Naaldwijk JO8-4
Sportpark Excelsior Maassluis
06-04-2024
regulier
09:00
Naaldwijk MO13-1 - VDL MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
10:15
Naaldwijk MO13-2 - RKDEO MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
09:00
VDL MO13-3 - Naaldwijk MO13-3
Sportpark VDL
06-04-2024
regulier
10:45
v.v. Hekelingen MO11-1 - Naaldwijk MO11-1
Sportpark Het Spui
06-04-2024
regulier
10:00
Naaldwijk MO11-2 - Zwaluwen MO11-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
06-04-2024
regulier
11:15
Naaldwijk MO9-1 - Forum Sport JO9-5
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk